категорії: стаття

Швидкочитання - шлях до успіху. Журнал "Стіна" рекомендує

теґи: курси, престиж, підготовка до школи, риторика, центр швидкочитання, швидкочитання, інформація

«Ці добрі люди й гадки не мають, скільки праці й часу треба витратити, щоб навчитися читати. У мене на це пішло 80 років, і все ще не вважаю, що повністю досяг мети», — сказав колись великий Гете, і цілком мав рацію, адже знання літер ще не передбачає вміння швидко й глибоко читати. Усе приходить із досвідом. Здається, чим більше літератури ми поглинаємо, тим швидше формується наша «читабельність», зростає швидкість засвоювання інформації, активізуються розумові процеси тощо. Ще років десять тому ми вірили, що так воно і є, однак сьогодні ця концепція розвитку механізмів читання безнадійно застаріла. Якщо на початку 90-х керівники всесоюзного проекту «Техніка швидкого читання» О.Андрєєв і Л.Хромов радили щодня читати, як мінімум, дві газети, один науково-технічний журнал і 50—100 сторінок будь-якої книжки, то сьогодні нам, хто живе серед пульсуючого інформаційного потоку, протягом дня слід було б «поглинати» близько чотирьох газет, два науково-технічних журнали і, відповідно, 100—200 книжкових сторінок. Але як зробити це при хронічному браку часу? Як глибоко і повно засвоїти необхідний обсяг інформації, не затративши на неї ані зайвого часу, ані сил?

У світі видано мільйони праць. Навіть якщо за день прочитувати 50 сторінок, життя вистачить лише на 3 тисячі книг. Тому слід правильно робити помітки та закладки. Найефективніший метод Крупської: прочитати інформацію, осмислити, запам’ятати та виписати.

Інтенсивний розвиток інформаційних технологій вимагає від людини вміння швидко й ефективно сприймати, переробляти й накопичувати інформацію. Фахівці кажуть, що допомогти в цьому може тільки швидкочитання — методика, яка впливає на тонкі механізми людського мозку і дозволяє при мінімальних витратах часу отримати максимально позитивний результат. Більшість необізнаних із системою гадають, що вся її автентичність зосереджена навколо банального «швидше прочитати». Але швидкочитання не має нічого спільного з поверховим сприйняттям інформації.

Центр швидкочитання «Престиж», якому в цьому році виповнюється вже 20 років,  пропонує нові методики швидкочитання, які допоможуть одержувати максимум інформації при мінімумі витрат часу з будь-якого друкованого тексту — навчального, наукового, публіцистичного, художнього. Крім того, ці методики сприятимуть розвитку уваги, пам’яті й уяви, що дуже важливо для успішного навчання і кар’єри.

Окрім дорослих в Центрі «Престиж» займаються молодші групи школярів і найменших дошкільників. Центр працює над формуванням навичок читання, швидкого й свідомого читання як засобу успішного навчання дитини в школі. Відбір вправ з удосконалення навички швидкочитання, ефективність їх застосування. Уміння читати і працювати з книжкою. Усе це і більше у центрі швидкочитання «Престиж»

Ціни найнижчі в Україні.

Дзвоніть за телефоном 044-456-63-18 і 050-751-29-93