категорії: фото

25-річчю комік-трупи "Маски" присвячується

теґи: Барський, бузько, Гергій Делієв, комік-трупа "Маски", маски-шоу, ювіляри

25 листопада 2009 року Київ неймовірно проштормило, адже у столиці, на сцені театру російської драми імені Л. Українки святкувала своє 25-річча комік-трупа «Маски», зібравши не лише повний зал глядачів, журналістів, але й друзів, що з’їхалися з від усиль аби привітати з ювілеєм улюблених коміків.

 

Святкове шоу під назвою «Ювіляри» задовольнило усі смаки і навіть тих, у кого почуття гумору доволі специфічне. Перше відділення представляло собою оригінальну виставу-капусник, пародію на святкові партійні збори зразка семидесятих років, така собі своєрідна комедія з елементами чорного гумору. Цікавою знахідкою було зробити жарт із залом, коли під час урочистої частини з’являється в залі молодик і зганяє зі «свого» місця дівчину, викрикуючи, що і так занадто дорого заплатив за квиток. Глядачі ще довго сумнівалися чи це жарт, чи то й дійсно справжній молодик невдоволений... Гарним сюрпризом став візит «шоу довгоносиків» і Валерія Чигляєва, які урочисто поздоровляли «масок» з днем народження. Капусник був неймовірний, адже друзів-гумористів у «Масок» чимало.

Друге відділення являло собою святковий концерт, що складався із найкращих номерів колективу, фрагментів відео з фільмів «Маски шоу» і багатьох неочікуваних сюрпризів. Чого тільки вартує номер із Оленою Вінницькою і Георгієм Делієвим, що заспівали під усіма знаний ритм музики «масок». А Делієв і Большой, що співають реп в оточені бомбезних дівчаток-зайчиків – це шоу викликало нестихаючі овації залу. Апогеєм ювілейного шоу стала паперова стіна, яку розривають клоуни і передають немов біле простирадло залу, який, піднявши до верху руки приймає це простирадло, передає один одному до останніх рядів і назад, на сцену. Ліс рук, усміхнені обличчя і на декілька годин ми усі забули, що десь там, на вулицях Києва проходять свої «маски-шоу», але не з посмішками на обличчях, а зі страхом, панікою і ще дечим в очах.

за декілька хвилин до концерту масок шоу. Гості)))
за декілька хвилин до концерту масок шоу. Гості)))
маскі шоу. 1 частина концерту)
маскі шоу. 1 частина концерту)
маскі шоу. 1 частина концерту)
маскі шоу. 1 частина концерту)
маскі шоу. 1 частина концерту)
В. Комаров в залі
поздоровлення ювілярам
поздоровлення ювілярам
 
Сторінки: 512345next
    Ctrl →