категорії: новина

Український Тиждень Мистецтв. Молодіжний журнал "Стіна" рекомендує

теґи: Український Тиждень Мистецтв, Молодіжний журнал

Український Тиждень Мистецтв

 

2-8 квітня 2010 року

 

Центральний Будинок Художника (м.Київ, вул.Артема, б.5-1)

 

Вдруге в Україні проводиться міжнародний конкурс «Український Тиждень Мистецтв», який зарекомендував себе як чудову можливість для молодих митців проявити себе і отримати корисні поради від експертів у просуванні свого імені. Для декого – це перший вихід на мистецьку арену взагалі. До 24-го березня 2010 року триває реєстрація учасників у Центральному будинку художника в Києві. Очікується, що на виставці буде представлено близько 1500 арт-об’єктів з усієї Ѓвропи, країн СНД та Америки. Міжнародне журі обере переможців у шести номінаціях: живопис, графіка, графічний дизайн, фотографія, скульптура і декоративно-ужиткове мистецтво. Переможці отримають численні призи й бонуси у вигляді розміщення на виставках, конкурсах та в галереях Ѓвропи й Америки, участь у навчальних програмах у європейських університетах, матеріальні призи, публікації та інтерв'ю, художні матеріали.

 

Щодня впродовж тижня мистецтв проводитимуться майстер-класи, організовані провідними арт-дилерами та мистецтвознавцями України і з закордону. Центральною подією стануть два круглих столи, що проводитимуться в рамках виставки-конкурсу. Їх лекторами будуть колекціонери, редактори арт-видань, мистецтвознавці й керівники державних музеїв.

 

Круглі столи

Мистецтво зайшло в глухий кут.

            Тезиси:  –    Які задачі мало мистецтво в різні епохи?

–         Чи можна знову «винайти велосипед»?

–         Проблеми сучасного мистецтва?

–          Суть сучасного мистецтва і що буде далі?

 

Як підкорити арт-ринок?

Тезиси:  –    Агенти ринку сучасного мистецтва (художник – галерея – арт-критика  – арт-дилер – куратор і т.д.).

–         Сучасне мистецтво і його цільова аудиторія, арт-маркетинг.

–         Механізми просування на арт-ринок (створення бренду – іміджу митця, ефективність реклами, діяльність галерей у просуванні митців, використання можливостей Інтернет).