категорії: новина

Новини від журналу СТІНА

теґи: МОНУ, диплом, журнал Стіна, нагороди, новини, «Освіта», прес-весна, срабна акула, юнкори

Диплом від МОНУ

Молодіжний журнал «Стіна» нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.

 

Інтернет версія молодіжного журналу «СТІНА»

Ми започаткували нову програму лояльності для наших шанувальників, тепер кожен може абсолютно безкоштовно підписатися на інтернет версію молодіжного журналу «Стіна», написавши нам на адресу stena@meta.ua

Увага! Інтернет версія журналу відрізняється від друкованої версії, але є не менш цікавою!

 

Проект «Блогери в освіті»

Молодіжний журнал «Стіна» на початку 2010 року започаткував новий освітній рух серед молоді «Блогери в освіті». На сьогоднішній день спільнота блогерів нараховує близько 10 000 тисяч чоловік і збільшується щодня. Ми йдемо в ногу з часом і намагаємося зробити інформацію ще більш доступною, мобільною, легкою для усіх зацікавлених. Молодь і інтернет – це невід’ємна частина нашого сьогодення, наш проект робить години проведені у всесвітній мережі корисними і продуктивними.

 Семинар, посвященный реформе исторического образования (Российский опыт в Украине)

Демократическое воспитание граждан на основе исторического образования в вузах и школах страны стало просто необходимой потребностью общества. Но если Россия уже идет к этому давно, то в Украине за политизацией истории уже не видно образования и науки. Именно с этой целью, беря во внимание опыт ближайших соседей, Ассоциация исторической правды им. Н. П. Ковальского, основанная журналом «Стена», в рамках международной образовательной выставки "Образование и карьера. Абитуриент 2010", которая 16-18 апреля 2010 года соберет под своими стенами лучшие образовательные учреждения страны, проведет открытый семинар, посвященный проблемам преподавания исторических дисциплин в школе и в вузах Украины, а также поднимет проблему реформирования системы преподавания и подготовки учителей и преподавателей в этой сфере.

16 апреля в 13-00 по Киевскому времени в Украинском Доме на стенде Молодежного журнала "Стена" (2-й этаж) пройдет открытый семинар, посвященный реформе исторического образования в Украине, в ходе семинара пройдет обсуждение проблем и перспектив реформы, а также будут подготовлены тезисы семинара и дискуссии для публикации в СМИ и на Интернет-порталах.

 

Нові проекти журналу «Стіна»

Журнал «Стіна» започаткував нові інтернет-проекти. Було запроваджено проект «Соціалка», який піднімає проблеми і перспективи соціальних відносин в державі, веде власні розслідування, повідомляє громадськості про зловживання і дає консультації; проект «Музмат» – найцікавіші музичні новини України, статті, фото і відео репортажі; проект «Мистецька Україна»; «Діти-індиго», «Сучасна освіта», «Театрал». Читайте нас на blox.ua

Координатор проекта журнала "Стена" Костылева Наталья – лауреат премии «Yousmi web-journalism awards»

Объявлены победители премии «Yousmi web-journalism awards». Событие, которое привлекло внимание многих средств массовой информации, более 350 журналистов и десятки интернет-ресурсов. ... Премия вручалась в 18 номинациях, 7 из которых были профессиональными. 22 февраля 2010 года в Минске были оглашены имена победителей!

 Підготовка до ЗНО і співбесід 2010

 Експерти молодіжного журналу «Стіна» пропонують абітурієнтам 2010 року пройти дистанційну БЕЗКОШТОВНУ підготовку до ЗНО і співбесід у вищі навчальні заклади України. Ми підготували для Вас низку лекційних матеріалів, аналітичний розбір освітнього ринку України, поради щодо вибору навчального закладу. Також Ви можете замовити будь-які документи атестацій, білети для 9-х класів, поставити власні запитання, написавши на цю адресу stena@meta.ua і вказавши у темі листа «Абітурієнт 2010»

 Прес-весна на Дніпрових схилах 2010

Керівництво Молодіжного журналу «Стіна» вже четвертий рік поспіль входить у склад журі Міжнародного фестивалю дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах». Цього року фестиваль відбудеться 14-16 травня 2010 р. Цьогорічна тема фестивалю не залишить поза увагою жодного, бо стосується усіх. Це – «Екологічна культура молоді». Чому саме культура? Бо недостатньо тільки володіти знаннями – потрібно виховувати свідомість та культуру. Чому саме екології? Бо довкілля – це наше життя!

 

5 років Молодіжному журналу «СТІНА»

 1 грудня 2010 року Молодіжному журналу «Стіна» виповнюється 5 років. Протягом року Ваш улюблений журнал буде радувати своїх читачів різноманітними акціями і святами, презентаціями і... Залишайтеся з нами! І ми буде дивувати Вас!