категорії: новина

ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ

теґи: ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА В УКРАЇНІ

31 березня цього року відбулася прес-конференція, присвячена відкриттю сьомого сезону фестивалю «Французька весна в Україні». Під час конференції було анонсовано презентацію відтвореної постаті Архістратига Михаїла, що відбудеться в рамках вуличної вистави «Площа Янголів», а також усієї програми Французької весни, що пройде у Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську та Донецьку.

 

Учасники прес-конференції:

Жак Фор – Надзвичайний та Повноважний посол Франції в Україні

Матьє Арден – Директор Французького культурного центру

Жан-Мішель Дюверже – начальник департаменту маркетингу УкрСиббанк BNP Paribas Group, головного партнера фестивалю

Олександр Глусь – Голова опікунської ради МБФ «Українська родина»

 

Посол Франції в Україні пан Жак Фор відкрив прес-конференцію, розповівши історію створення «Французької весни в Україні» сім років тому та підкресливши важливість проведення Фестивалю в національному масштабі у найбільших містах України з представленням сучасного французького мистецтва та все численніших франко-українських проектів.

 

Директор Французького культурного центру Мат’є Арден розповів, що сьома Французька весна у Києві відкриється грандіозним вуличним дійством «Площа янголів». Дійство відбудеться 9 квітня на Софійській площі о 20.30. У програмі вечора – захоплююча вистава для дорослих та дітей, янголи-акробати циркових студій Марселя і довгоочікувана мить для киян: представлення постаті Архістратига Михаїла – покровителя Києва і кожної віруючої людини. Пан Мат’є зазначив, що ніби велінням долі об’єднались ці дві події: феєричне акробатичне шоу і представлення відтвореної постаті Архістратига Михаїла киянам і гостям столиці, яке стало можливим завдяки підтримці Олександра Глусь, Голови Опікунської Ради Міжнародного благодійного фонду «Українська родина».

 

Після представлення киянам і завершення декоративних робіт флюгер у вигляді позолоченої крилатої постаті Архістратига Михаїла буде знаходитись під художнім склом на території Софії Київської, а 19 вересня на свято «Михайлове чудо» його буде встановлено на шпиль Південної вежі архітектурного ансамблю Святої Софії. Відродження цієї святині є значущим внеском у скарбницю української культури, а також є знаковим проектом для Києва як міста і столиці Української держави.

 

Пан Жан-Мішель Дюверже зазначив, що Весна – найсприятливіший час для позитивних змін. І тому, УкрСиббанк BNP Paribas Group – найбільша французька інвестиція в Україні, представляє не тільки європейські фінансові традиції, але й культурні.