категорії: новина

ПРОЕКТ «Врятуємо УКРАЇНУ – Врятуємо ПЛАНЕТУ!»

теґи: ПРОЕКТ «Врятуємо УКРАЇНУ – Врятуємо ПЛАНЕТУ!»

На сьогоднішній день в Україні щодня відбуваються багаточисельні екологічні порушення. Вони всюди, от лишень ми, зайняті кожен своїми проблемами нічого не помічаємо, звикли. Проходимо повз них, а навколо, як то кажуть у старому прислів’ї – хоч трава не рости. Це прислів’я підходить під наш із вами спосіб життя. Коли ми останній раз замислювалися і чи замислювалися взагалі над тим, коли осатаній раз в Україні бачили чистий без сміття і пивних пляшок парк, чисту галявину лісу, чистий берег річки? Ми навчились абстрагуватися від усього цього бруду, немов і не відбувається нічого ненормального, ми приходимо відпочивати на берег річки і спокійно влаштовуємось засмагати поміж сміттям, іноді пробубнимо щось про свинство і все, адже це не ми тут такого наробили... Хіба складно заплющити очі й зробити вигляд, що все добре? А може краще зробити спробу все змінити? Знаю, для багатьох це питання буде здаватися дивним, реакція буде різною, хтось скаже: «нехай двірник прибирає, йому за це гроші платять», або така реакція: «що я дурень аби тут за всіх один прибирати» тощо. Так, один у полі не воїн – це правда, але є ще одне прислів’я: «один почне – інші підтягнуться». Не потрібно чекати у моря погоди, необхідно починати діяти вже зараз, адже не буває безвихідних ситуацій, головне вирішити раз і назавжди для себе, яким же буде наше майбутнє, яким буде майбутнє наших дітей.

2 серпня 2010 року, Молодіжний журнал «СТІНА» за підтримки ЗМІ, сайтів громадянської журналістики і абсолютно усіх бажаючих розпочав новий соціальний проект: «Врятуємо Україну – Врятуємо ПЛАНЕТУ!».

Мета проекту – громадянський контроль за екологічною ситуацією в Україні. Ми проти вирубки лісів, осушення водойм, забруднення парків і заповідників України. Ми будемо контролювати владу, яка дає дозволи на нищення природи України заради збагачення владних і комерційних структур!

Ми не одні! Участь у проекті може взяти кожен небайдужий громадянин. Запрошуємо до проекту навчальні заклади України, як інститути виховання майбутнього України і планети в цілому, студентські братства і товариства, громадські організації, волонтерів і клуби шкільних лідерів – саме від вас залежить майбутнє планети, яка нищиться заради моментальної наживи щосекунди! Пам’ятайте – РАЗОМ МИ СИЛА!

З усіма пропозиціями і запитаннями пишіть нам на адресу:

Київ-113, 03113, а/с 28 (Правдивець А.В.)

або на електронну пошту: stena@meta.ua тема: «Врятуємо УКРАЇНУ»

 

Докладніше про проект і вже зроблені кроки читайте на Форумі для творчих людей www.stena.easyforum.ru у рубриці «ВРЯТУЄМО УКРАЇНУ – ВРЯТУЄМО ПЛАНЕТУ»