категорії: новина

Миколаївські посиденьки із журналом „Стіна”. Запрошуємо усіх!

теґи: Миколаївські посиденьки, журнал Стіна, літературні читання, новорічні листівки, Святий Миколай

В рамках міжнародного книжкового ярмарку Медвін: Книжковий Миколай, що проходитиме в Києві з 23 по 25 грудня 2010 року Молодіжний журнал "Стіна" по традиції збирає друзів і усіх творчих особистостей на Миколаївські посиденьки)))
Ось програма заходів. Приєднуйтесь!

Виставка новорічних листівок на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна». Виставка працюватиме протягом 3-х днів ярмарку з 23 по 25 грудня 2010 року.
Офіційне відкриття виставки, зустріч із художниками в суботу, 25 грудня.

25 грудня (субота) об 11-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» відбудуться новорічні конкурси для дітей із справжнім дідом Морозом і творчими інсталяціями від театру-студії SPLASH. Запрошуємо усіх маленьких відвідувачів!

25 грудня (субота) о 12-00 на творчому майданчику журналу «Стіна» відбудуться Миколаївські літературні читання. Куратор читань, координатор проектів видавничого дому «Стіна» Костилєва Наталія.
До участі запрошуються усі творчі особистості, а також любителі поезії і гарного слова.

25 грудня (субота) в рамках Миколаївських літературних читань від журналу «Стіна» і Київського університету ринкових відносин на відвідувачів ярмарку чекає справжній різдвяний вертеп, колядки, конкурси і багато інших святкових дійств.

25 грудня (субота) о 14-00 на творчому майданчику Молодіжного журналу «Стіна» розпочне роботу другий етап Міжнародного проекту «ПОЕЗІЯ. net». Автор і куратор, відома поетеса Світлана Балагула.