Журнал "Стіна" в рамках виставки "Інноватика в освіті України" презентує свої проекти

теґи: Портал "Освіта України", виставка, Виставка-презентація, журнал Стіна, Молодіжний журнал, Молодіжний журнал стіна, навчальні заклади, Стіна, школа юнкорів, інновати в освіті, ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ

Програма заходів Молодіжного журналу Стіна

 

3 грудня о 12-00 на стенді Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація Порталу  Молодіжного журналу «Стіна» «Освіта України» www.ukrosvita.at.ua, в рамках якого буде оголошено рейтинг найкращих вищих навчальних закладів України і презентовано першу електронну енциклопедію освіти в українському просторі інтернет.

 

О 13-00 на стенді Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація конкурсу «Українське студентство без тютюнопаління». В презентації візьмуть участь партнери конкурсу, провідні лікарі і громадські організації. Після закінчення презентації усі навчальні заклади, що беруть участь у виставці отримають запрошення приєднатися до Акції оздоровлення молоді. Найкращі проекти Конкурсу будуть нагороджені дипломами в рамках наступної виставки Інноватика в освіті.

 

4 грудня 0 12-00 на стенді Молодіжного журналу «Стіна» відбудеться презентація єдиної в Україні віртуальної школи юнкорів при журналі «Стіна». Представники школи розкажуть про своє навчання, візьмуть інтерв’ю у представників навчальних закладів, представлених на виставці і напишуть статті про ці зустрічі на сторінках журналу «Стіна» і на Порталі «Освіта України» www.ukrosvita.at.ua

Місце проведення Виставки-презентації у  Київському  Палаці  дітей та юнацтва  (вул. І. Мазепи, 13, м. Київ) відбудеться урочисте відкриття Виставки-презентації  «ІННОВАТИКА В ОСВІТІ УКРАЇНИ».

Докладніше про це на Порталі «Освіта України» www.ukrosvita.at.ua