категорії: новина

«ЛЬОН-ФЕСТ». Молодіжний журнал "Стіна" рекомендує

теґи: «ЛЬОН-ФЕСТ», Всеукраїнський фестиваль, Відродження льонарства, Музей Івана Гончара, Молодіжний журнал, Молодіжний журнал стіна, народні промисли, Стіна

 

25 листопада 2009 року 0 10-00 у виставкових залах Експоцентру Київської єпархії УПЦ

(Київ, Залізничне шосе, 3; біля ст.м. "Либідська")

відбудеться відкриття

Другого Всеукраїнського Фестивалю-конкурсу "Відродження льонарства та народних художніх промислів України
«ЛЬОН-ФЕСТ»"

 

 Всеукраїнський фестиваль «Льон-Фест» започаткований у 2008 році з метою привернення уваги держави і суспільства до збереження, відродження і розвитку льонарства та народних художніх промислів; забезпечення спадкоємності самобутніх традицій народної культури, підвищення рівня духовності українського народу, підтримки вітчизняних товаровиробників і підприємців у сфері виробництва та реалізації високоякісних товарів з льону.

Фестиваль проходитиме у формі конкурсних показів колекції з льону − 25 листопада, а також виставки-ярмарку тканин, одягу, домашнього текстилю, прикрас, фурнітури, сувенірної продукції з льону, унікальних книг, ікон та творів народного мистецтва – 25, 26, 27 листопада.

Голова журі конкурсу – відомий художник- модельєр, Лауреат Державної премії РФ, член-кореспондент Академії мистецтв РФ, професор В’ячеслав Зайцев.

Організатори Фестивалю:Компанія "КОТТІ-Льон" (Керівник – дизайнер Тетяна Цуканова) та Всеукраїнський благодійний фонд "Живодайне джерело" (директор Алла Тарасевич).