категорії: новина

Конкурс дитячих малюнків на тему „Краса і здоров’я очима дітей”

теґи: виставка, журнал Стіна, конкурс дитячих малюнків, красаі здоровя, Молодіжний журнал

Молодіжний журнал «Стіна»

за підтримки Виставкової компанії Планета EXPO оголошує конкурс дитячих малюнків на тему  «Краса і здоров’я очима дітей»

 

 

Офіційні медіа партнери конкурсу

Газета «Освіта і кар’єра»

Сайт для творчих дітей і їх батьків «Діти-індиго» www.deti–indigo.at.ua

Портал «Освіта України» www.ukrosvita.at.ua

 

Мета конкурсу:

Конкурс сприяє активному залученню та наданню можливості для самореалізації широкого кола талановитих та обдарованих дітей і молоді. Конкурс формує миролюбну, дружню атмосферу, розвиває зв’язки між дітьми та педагогами, розширює регіональні та міжрегіональні творчі обміни, сприяє творчому пошуку щодо відкриття, виховання та формування поля для реалізації юних талантів, стимулювання педагогів, популяризації заняттям творчістю дітей та молоді. Конкурс-змагання є стимулом для виховання сили волі, прагнення до вдосконалення та розвитку здібностей, надає можливість визнання успіхів дітей, їх самооцінки та формування орієнтирів для розвитку. Конкурс є одним з механізмів прозорого, демократичного визначення найкращого за конкретно визначеними правилами та умовами. Тематика конкурсу сприяє залученню дітей до усвідомлення важливості здорового способу життя, що у майбутньому стане незамінним фактором виховання молоді і майбутнього нації.

Виділяються наступні вікові групи:

1) 3-8 років

2) 8-12 років

3) 12-16 років

Порядок оформлення: Роботи мають бути не менші А4 формату. Внизу кожної роботи (не на звороті!!!) слід вказувати друкованими літерами: 1. Назву роботи. 2. Прізвище ім’я по батькові (повністю). 3. Вік. 4. Стать. 5. Назву школи 6. Дату (місяць, рік), коли була закінчена робота. 7. ПІП керівника і педагога школи.

Останній строк надання робіт на конкурс: 15 жовтня 2010 року

Адреса Оргкомітету: Київ, 03113, а/с 28 або електронна пошта: stena@meta.ua (с позначкою:» Краса і здоров’я очима дітей»

 

Підбиття підсумків і нагородження переможців конкурсу буде проходити у рамках виставки «Краса, Здоров’я і кар’єра» 21-23 жовтня 2010 року.

 

Шановні педагоги!!!

Звертаємо Вашу увагу на правильність оформлення робіт

Приклад

Назва роботи

"зоряні війни"

ПІП (автора)

Парамонов Олексій Михайлович

Вік (автора)

12 років

Стать

Чол.

Назва школи, студії, тощо

Київська школа мистецтв...

ПІП керівника/педагога школи/студії

Педагог: Штука Оксана Мольбертівна