категорії: новина

Виставка Інноватика в освіті відкривається 18 жовтня. Журнал Стіна рекомендує

теґи: mon, виставка, виставковий світ, журнал Стіна, Молодіжний журнал, інноватика в освіті

 

18-20 жовтня 2011 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул.І.Мазепи,13) відбудеться ІІІ Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ» (Лист МОНМС України № 1/9-232 від 31.03.11 р.).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України  від  30 березня 2011 р. № 240-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні в 2011 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Інноватика в сучасній освіті» офіційно надано статус національної та включено до переліку національних виставок, що  проводяться в Україні у 2011 році.

         Мета виставки «Інноватика в сучасній освіті» – узагальнити і всебічно представити широкій громадськості, педагогам, фахівцям, науковцям, органам державної влади і управління досвід інноваційної діяльності освітніх закладів, їх здобутки, упровадження інформаційних, телекомунікаційних, комп’ютерних систем, визначити і обговорити пріоритетні проблеми подальшого удосконалення процесу навчання і виховання.

Для підприємств, що працюють на терені освіти виставка надасть можливість представити органам державної влади, керівникам освітніх закладів та педагогам нові та вже апробовані технічні засоби навчання, комунікаційні розробки та їх можливості, що відповідають сучасним вимогам освітньої практики. 

На виставку запрошуються навчальні заклади різних рівнів і форм власності, наукові установи, навчальні центри, регіональні і муніципальні органи управління освітою, видавництва, фонди, підприємства і фірми, що працюють на терені освіти, міжнародні установи і представництва.

 

ПЕДАГОГАМ, ВЧИТЕЛЯМ, УЧНЯМ, АБІТУРІЄНТАМ, СТУДЕНТАМ ВИСТАВКА ПРЕДСТАВИТЬ:

 

-        Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі.

 

-        Інклюзивну освіту молоді та дітей з особливими потребами.

 

-        Інноваційні технології в управлінні закладом освіти.

 

-        Інновації у створенні та упровадженні сучасних технічних засобів навчання.

 

-        Навчально-методичну літературу з проблем інноваційної педагогіки.

 

-        Підготовку до ЗНО абітурієнтів.

 

-        Умови прийому до навчальних закладів на 2012 рік.

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті виставки: WWW.INNOVOSVITA.COM.UA