категорії: театр новина

Журналу „СТІНА” 5 років! ЗАПРОШУЄМО НА СВЯТКУВАННЯ!

теґи: 5 років, джем, журнал Стіна, мистецький джем, Молодіжний журнал, поезія, святкування, театр, ювілей

 

Команда молодіжного журналу «СТІНА» запрошує усіх любителів культури на святкування 5-ти річного ювілею журналу, перший етап якого відбудеться 13 листопада о 14-00 у рамках Міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий світ 2010» на Мистецькому майданчику молодіжного журналу «СТІНА». Вул. Фізкультурна, 1, Експоцентр "Спортивний", 2-й поверх, 2 другий зал  виставки (!). Вхід вільний. Дрес-код – ч/б.

Свято проходитиме під гаслом: »5 років антиглянцу, 5 років у ч/б, 5 років без попси».

У рамках святкування ювілею відбудуться мистецькі інсталяції, що задовольнять різноманітні смаки. Отже, 13 листопада з 14-00 на Вас чекатиме:

Для любителів графіки та живопису: відкривається  виставка «МИСТЕЦТВО ВТІЛЕННЯ», яка представить роботи відомого художника, спеціаліста з об’ємного макетування старовинних автомобілів Віктора Зінченка. Виставка представить невідомі широкому загалу роботи Віктора Зінченка, об’єднані єдиною темою мистецтва втілення. Виставку представить сам художник, який розповість історію створення дивовижних фантазій. Після презентації фуршет.

Для любителів поезії: На Вас чекатиме МИСТЕЦЬКИЙ ДЖЕМ. У програмі якого презентація проекту ПОЕЗІЯ.net. Автор і куратор – відома поетеса Світлана Балагула. А також поетичний капусник і багато іншого.

Для любителів музики і бардівської пісні:Музревю з осіннім фуршетом. Музичний супровід: Богдан Слон Головченко і Віталій Ващук.

Для любителів театру:пластична фантазія від театру-студії «SPLASH»«СПРОБИ ПО БІЛОМУ АБО ТУДИ, ДЕ СВІТЛО…». Керівник проекту Якимченко Наталія. Режисер Володимир Дальван.

Дія вистави відбувається в наш час...Тут немає героїв чи антигероїв... тут є лише ми з вами: ми, які прагнемо, турбуємось, ми – гарні, безумні, дикі, тихі, сумні, лагідні, розчаровані, дивні, страшні, безглузді, смішні, люблячі…Де світло, в якому є ми? І де ми, в яких є світло? Цю виставу можна назвати «Картинки»… тому що це і є живі картинки…тут кожний обов’язково знайде щось своє, або знайде себе у відображенні. Що трапляється з нами, куди спрямовано наше серце, думки, які ми? Чому іноді такі сумні наші очі? Все це є в «картинках», з яких іноді хочеться бігти якнайдалі…а іноді, хочеться залишитись назавжди….

 

 

У програмі можливі зміни і доповнення!

 

Дата: 13 листопада 2010 року

Час: з 14-00

Адреса: метро "Республіканський стадіон", вул. Фізкультурна, 1, Експоцентр "Спортивний" (Інститут фізкультури і спорту), 2-й поверх, 2-й зал  виставки(!), Майданчик молодіжного журналу «СТІНА»

Дрес-код – ч/б.

ВхідВІЛЬНИЙ!

 

Акредитація ЗМІ до 12 листопада до 18-00 по тел (044) 456-63-18, stena@meta.ua Контактна особа – Іванова Ольга